Prechod na navigáciu Hlavné menu
SZUS Bardejov
054/488 12 42 – 43
sukromnazusbj@stonline.sk

O škole

Súkromná základná umelecká škola pod vedením Dušana Rohaľa sa už desiaty rok teší na príchod svojich žiakov na zápis do nového školského roka 2015/2016. Tešíme sa na nových žiakov, ktorí si zvolili štúdium na našej ZUŠ-ke, či už na hudobnom, tanečnom, výtvarnom alebo literárno-dramatickom odbore.


Máme za sebou už desať rokov úspešnej práce. Vystúpenia, koncerty, výstavy... Mali ste a naďalej budete mať možnosť vidieť našich žiakov a našich učiteľov na rôznych vystúpeniach v našej škole, na podujatiach organizovaných mestom, či inými organizáciami, na súťažiach, na vernisážach výstav . Našimi najväčšími projektmi je vianočný a jarný program, ktoré organizujeme pre žiakov materských a základných škôl a pre širokú verejnosť.


Žiaci pracujú pod vedením kvalifikovaných učiteľov, v príjemnej atmosfére .


V hudobnom odbore vyučujeme hru na klavíri, keyboarde, husliach, gitare, cimbale, zobcovej flaute, bicích nástrojoch a spev.


Na tanečnom odbore sa venujeme klasickému tancu, modernému, spoločenskému, ľudovému a kreatívnemu.


Na výtvarnom odbore žiaci kreslia, maľujú, modelujú, venujú sa dekoratívnym činnostiam, výrobe keramiky, ale aj počítačovej grafike, či fotografii.


Na literárno-dramatickom odbore sa s deťmi venujeme tvorivej dramatike, prednesu, konferovaniu, tvorbe krátkych divadelných útvarov .


 

webygroup

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať
Zaujímate sa o možnosť získavania aktuálnych informácii o dianí na škole prostredníctvom Facebooku?

519404

Úvodná stránka